Zabezpečení kanceláře

Chcete-li mít jistotu, že je vaše firma v bezpečí, i když ji fyzicky zrovna nikdo nehlídá, investujte do kvalitního zabezpečovacího systému. Ten může ochránit váš cenný majetek.

Vynikajícím alarmem, který se skvěle hodí například pro zabezpečení kanceláří, je Jablotron 100+. Díky využití zabezpečení Jablotron se do vaší firmy již nedostane nikdo nepovolaný. Navíc tento chytrý systém umožňuje ovládat i třeba světla, zásuvky, žaluzie, čerpadla, závlahu, brány nebo závoru. A to dokonce na dálku přes intuitivní aplikaci MyJABLOTRON. Vše může být napojeno i na bezpečnostní centrum, a tak bude na objekt dohlíženo skutečně neustále.

Jablotron 100+

Snadno ovladatelný alarm vám nainstalují naši zkušení a certifikovaní technici, takže se nemusíte bát, že by třeba něco nemuselo fungovat. Samotný alarm pak může být napojen na pult centrální ochrany a tak bude stav vaší firmy neustále sledován. Pokud by snad zařízení spustilo poplach, je směrem k vašim firemním prostorám ihned vyslána zásahová jednotka.

Zabezpečovací systém Jablotron je díky své variabilitě v počtu segmentů vhodný jak pro živnostníky, tak pro malé a střední firmy. Ovládání alarmu samotného je naprosto intuitivní, zelené tlačítko dává jasně najevo, že alarm je odjištěný a vy můžete bez obav vejít. Červené tlačítko naopak upozorňuje, že prostory jsou zabezpečené proti vniknutí. Se zařízením smí manipulovat pouze oprávněné osoby, které se ohlásí čipem nebo manuálním vložením kódu. To se samozřejmě ukládá do historie a tak vy, jako majitel, máte v případě potřeby přehled, kdo a kdy alarm ovládal.

Velkou výhodou celého systému je možnost ovládat jej i na dálku pomocí mobilní nebo webové aplikace MyJABLOTRON. Nemusíte tedy být ani ve firmě, abyste alarm zajistili anebo třeba zhasli světla či vytáhli žaluzie. Aplikace vám také dokáže nabídnout přehled všech zařízení od Jablotronu. Můžete díky ní ovládat svůj alarm stejně jako na jeho klávesnici. Dokáže sledovat úplnou historii událostí a zobrazit foto z detektorů v místnosti. Stejně tak umí sledovat teplotu a spotřebu energií.

MyJablotron

Pokud si necháte nainstalovat i bezpečností detektory a čidla, může vás váš alarm uchránit od havárií různých druhů. Dokáže upozornit na nebezpečí včas a vy tak můžete rychle zasáhnout třeba proti požáru, plynu nebo vodě.

Kontaktujte nás

My máme mnohaleté zkušenosti se zabezpečením kanceláří v Brně a okolí. Proto se na nás neváhejte obrátit. Nainstalujeme vám zabezpečovací systém, který se postará o to, aby se do firmy již nedostal nikdo nezvaný. Co víc, budete mít takový alarm, který vám usnadní každodenní fungování.