Domácí videotelefony

Napomáhají k zabezpečení 

Představa, že videotelefon je jen luxus pro lenochy, kteří neradi chodí otevírat dveře, je snad již dávno překonaná. Domácí videotelefony jsou v současnosti velmi důležitým bezpečnostním prvkem. Zajišťují komunikaci s vítanými ale i možnými nevítanými návštěvníky. Usnadňují otevírání dveří těm, kteří jsou méně pohybliví. A v neposlední řadě zjednodušují život těm, kteří mají vstupní vchod na okraji pozemku, dále od samotného obydlí.

My sami se po zkušenostech věnujeme již pouze IP technologii digitálních videotelefonů. Kvůli spolehlivosti jsme si vybrali značku Hikvision. Venkovní i vnitřní jednotky se dodávají v nejrůznějších provedeních, tak aby pokryly požadavky uživatelů v naprosté většině instalací. Řídící jednotkou je kamerový modul. Ten řídí komunikaci. Úhel záběru kamery je dostatečně široký na to, aby poskytl přehled o dění před domem. Snímky návštěv mohou být ukládány do paměti videotelefonu.

IP videotelefony Hikvision podporují češtinu

Vnitřní videotelefony jsou buď v levnějším plastovém, nebo luxusnějším hliníkovém provedení. Moderní videotelefony Hikvision disponují také přátelským uživatelským prostředím v českém jazyce, kde nechybí ani rychlý průvodce konfigurací. Vše lze navíc propojit i s kamerovým systémem.

Kontaktujte nás!

Chtěli byste vědět víc? Neváhejte nás kontaktovat.