Kamery

Kamerový systém představuje efektivní a jednoduché zabezpečení Vašeho domu. Možná si myslíte, že se jedná o zbytečně nákladnou záležitost. Opak je pravdou. Vybavit dnes rodinný dům, obchod nebo firmu kamerovým systémem v rozumném poměru cena/výkon představuje investici srovnatelnou s lepší automatickou pračkou. Proč si tedy nedopřát klid a nehlídat svůj dům? Nemusíte mít kamery nejvyšší kvality. Ve všech cenových relacích se dají vybrat spolehlivé přístroje, které svůj účel velmi dobře splní.

Chytré řešení ochrany majetku

Dnešní technologie ale umožňují mnohem víc, než jen pořizování kamerového záznamu. I ta nejlevnější záznamová zařízení lze zapojit do počítačové sítě a pomocí aplikace v mobilním telefonu, iPadu, tabletu nebo notebooku mít domov pořád pod kontrolou. V praxi to znamená, že i když jste v práci nebo na dovolené, prostřednictvím Vašeho komunikačního přístroje dostáváte zprávy o dění ve Vašem domě a v případě nutnosti můžete hned zareagovat.

Kontaktujte nás

Díky našim dlouholetým bohatým zkušenostem Vám umíme kamerový systém ušít na míru. Podle Vašich potřeb a finančních možností. Nesnažíme se všem klientům prodat nejdražší vybavení, které je často zbytečné. Naším cílem jsou spokojení klienti a jejich bezpečné domovy. Naše nabídka je široká: pracujeme s analogovými HD kamerami i IP kamerami ve všech dostupných rozlišeních a parametrech. Víme, na co se jednotlivé technologie hodí, a na co ne. Proto jsme schopni navrhnout pro Vás to nejlepší možné řešení. Kamerový systém nainstalujeme, zprovozníme, ukážeme Vám ovládání a všechny vychytávky, které Vám umožní maximální využití všech výhod bezpečnostní techniky. Kontaktujte nás, určitě se domluvíme!

  • Malé levné systémy pro rodinné domy a obchůdky
  • Vyvážený poměr cena / výkon pro firmy a velké areály
  • Hlídání staveb kamerami - dohled nad stavbou a činností řemesel, bezpečnost, propagační videa z průběhu stavby
  • Městské kamerové systémy - zkušenosti máme bohaté, tak si to od nás nechejte předvést