Alarm Jablotron 100

Našim oblíbeným alarmem je Jablotron 100+. Rádi ho instalujeme našim klientům hned z několika prostých důvodů. Nejenže dokáže kompletně ochránit vaši domácnost, ale umí toho mnohem víc. Zvládne například rozsvítit světla, otevřít garážová vrata nebo spustit zavlažování. A to klidně i na dálku s využitím uživatelsky přívětivé aplikace MyJABLOTRON. Navíc vás dokáže ochránit i před vodou, ohněm a plynem. Možnost připojení na bezpečností centrum je pak pochopitelně samozřejmostí.

Alarm Jablotron 100+ přináší skutečné bezpečí pro vaši rodinu i majetek. Váš dům snadno promění v bezpečné místo, kde budete denně prožívat pocit opravdového klidu. Nový model tohoto českého alarmu přichází s navýšenými klíčovými parametry a tak je ideálním řešením pro zabezpečení i větších objektů jakými jsou domy, školy, chaty, kanceláře či větší podniky.

Jako certifikovaný partner zaručujeme profesionální montáž. Naši pracovníci prochází pravidelným školením a tak máte jistotu, že vše bude správně fungovat hned od prvního dne. V případě zájmu připojíme domovní alarm na nejmodernější pult centrální ochrany ve střední Evropě. Zde operátoři vyhodnocují 24 hodin denně zprávy z vašeho bezpečnostního systému. V případě že zaznamenají něco podezřelého, okamžitě vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku k vašemu domu. Váš majetek je tak pod nepřetržitým dohledem.

Ovládání alarmu Jablotron 100+ je zcela intuitivní. Pomocí dvou tlačítek s ním můžete snadno manipulovat, i když máte v rukách několik nákupních tašek. Toto umožňují tlačítka na segmentech, které odpovídají jednotlivých částem domu i požadovaným funkcím.

Alarm Jablotron 100+

Výhody alarmu 100+ v bodech:

  • Bezpečná autorizace

Máte dokonalý přehled o přístupech k domovnímu alarmu. Odjištění systému je vždy třeba autorizovat čipem nebo zadáním kódu. Není tedy možné, aby jej ovládal někdo cizí.

  • Přizpůsobení systému na míru

Bezpečnostní systém je možné kdykoliv rozšířit. To se může hodit, přistavíte-li třeba v budoucnu garáž nebo podkroví. Segmentů můžete mít celkem až 20.

  • Zelená a červená signalizace

Červené tlačítko vás zcela jasně informuje o tom, že alarm je zapnutý a dané prostory zajištěné. Zelená naopak říká, které segmenty jsou odjištěné a v kterých částech domu se tedy můžete volně pohybovat. A tak hned vidíte, co je chráněno a co ne.

  • Mobilní a webová aplikace MyJABLOTRON

Díky ní váš alarm můžete nastavit a ovládat na dálku. Stejně tak jako i spotřebiče v domě. Přehled o tom, co se v domě zrovna děje, tak máte i v práci nebo na dovolené.

MyJABLOTRON aplikace