Zabezpečení domu

Dům či byt je naše království, naše útočiště, domov, který si budujeme a hledáme v něm pohodu, úkryt, bezpečí. Dávno minuly doby, kdy nebylo třeba svůj majetek chránit, kdy nebylo třeba zamykat a kdy krádeže v bytě, kde majitelé spí ve vedlejším pokoji, patřily ke bujným představám filmových scénáristů.

V dnešní divoké době je potřeba zabezpečit svůj majetek čím dál intenzivnější. A proto jsme tu my.

Zabezpečení domova lze provést mnohými způsoby v rozličném rozsahu přesně podle vašich představ, potřeb a požadavků. Už dávno nejsou jeho hlavní oporou jen kamery, moderní zabezpečovací systémy umí daleko víc.

Především jsou velmi adaptabilní, dělané v podstatě na míru každého uživatele. Jejich vývoj kopíruje vývoj moderních komunikačních technologií, takže můžete svůj alarm ovládat přes mobilní telefon i počítač. A pokud patříte do „staré školy“, jako ovládací zařízení vám poslouží klasická klíčenka či tlačítkový panel za vstupem do vašeho domova. Samozřejmostí je napojení vašeho bezpečnostního systému na pult centrální ochrany, pokud si to budete přát.

Kromě čidel pohybu, které vás informují a případných nechtěných návštěvách ve vaší nepřítomnosti u vás doma, můžete moderní systémy využít i jinak. Zloději totiž nejsou jedinou pohromou pro váš dům. Instalujeme také detektory kouře, hlásiče požáru, úniku plynu a dokonce umíme nahlásit i případné záplavy. Tyto výrobky vám zajistí nedocenitelnou službu především v době dovolené. Hlášení o neobvyklé události vám přijde jako zpráva na mobilní telefon a vy můžete vyslat přítele na telefonu, aby nemovitost zkontroloval.

Ideální řešení pro chytrý dům

Tím však výčet možností nekončí. Prostřednictvím našich výrobků můžete svou domácnost přeměnit na „chytrou“. Napojte na zabezpečovací systém vytápění vašeho domova. Nemusíte tak třeba v zimě topit celý den, když nikdo není přítomen, stačí mobilem poslat zprávu a zatopit až na dobu, kdy budete doma. To se samozřejmě dá vyřešit i naprogramováním domácího termostatu, ale nikdy nevíte, kde se zdržíte. A taková vytopená chalupa v horách v okamžiku vašeho příjezdu na zimní lyžovačku má něco do sebe.

Stejně tak lze ovládat například světla. V době dovolené můžete zmást potenciální zloděje tím, že budete svítit v různých místnostech v různém čase. Stejným způsobem lze naprogramovat v letních měsících zavlažovaní zahrady. Ať už na stejný čas každý den, tak i operativně každý den jindy podle aktuálních podmínek. Nač zavlažovat, když venku prší. Každou změnu opět provedete prostřednictvím svého smart phonu. V zimě si zase můžete „rozsvítit“ třeba příjezdovou cestu nebo světla v předsíni bez vypínače, to se hodí, když máte plné ruce nákupů. To vše přes mobil či klíčenku.

Kontaktujte nás! 

Možností zabezpečení domu a jeho vybavení technologickými vychytávkami existuje celá řada. Ozvěte se nám a my vám rádi představíme a doporučíme produkty, které ochrání váš majetek a usnadní život.