IP kamery

IP kamery jsou síťové kamery, které se využívají především pro dohled nad majetkem, jako jsou budovy, nebo stavby. Pořízený záznam odesílají na vzdálené nebo lokální úložiště, a pokud jsou připojeny k internetu, můžete obraz z nich sledovat živě na obrazovce počítače nebo mobilního telefonu.

My jsme odborníky na IP kamery v Brně. Naši zkušení pracovníci vám pomohou s výběrem vhodné dohledové kamery od ověřeného dodavatele HikVision. Na vás je pouze určit, zda kamera bude umístěna venku nebo uvnitř budovy. A rozhodnout se, jakou úroveň detailu obrazu budete požadovat. Dle toho zvolíme rozlišení snímače. A vybereme správné umístění.

Pro montáž IP kamery je třeba přivést UTP kabel a případně také síť 220V. Kvůli ochraně před povětrnostními vlivy, je třeba konektory ukrýt do plastové krabičky. Jakmile je kamera profesionálně připojena, provedeme její nastavení. Od této chvíle máte svůj majetek pod neustálým dohledem a můžete v klidu spát i třeba na dovolené. Investice není na tolik velká a rozhodně stojí za váš klid a pocit bezpečí.

Neváhejte nás kontaktovat a my s vámi rádi probereme nejvhodnější řešení na míru vašeho domu, kanceláře nebo obchodu. Vše nainstalujeme a zprovozníme. Navíc vám ukážeme a podrobně vysvětlíme, jak to funguje a co vše můžete u vašich IP kamer využít.