Chytré osvětlení

Chytré osvětlení hravě posune vaši domácnost zase o jeden krok blíže k budoucnosti. Pokud jej navíc ještě necháte nakombinovat i s chytrými zásuvkami, můžete zcela jednoduše ovládat celou vaši domácnost. Chytrá domácnost k moderní době prostě patří. Za použití mobilu můžete zvednout žaluzie anebo rozsvítit třeba v garáži.

Inteligentní světla Loxone pro chytrý dům

Chytré osvětlení se obvykle skládá ze žárovek, které jsou spolu propojené díky bezdrátové technologii a ovládat je můžete ne jen klasickým spínačem, ale i dálkovým ovladačem nebo aplikací v mobilním telefonu. Toto inteligentní osvětlení vám pak může ulehčit život.

Ovládání inteligentního osvětlení Laxone

Montáž chytré elektroinstalace Loxone Brno a okolí

Světlo u vás doma nejenže usnadňuje orientaci, ale také pozitivně působí na estetiku celého prostoru. Dokonce dokáže ovlivňovat naši psychiku, produktivitu práce, náladu a také zdraví. Proto je tak důležitá správná volba světelného zdroje i jeho intenzity a také barvy. My se specializujeme na montáž chytré elektroinstalace Loxone.Inteligentní osvětlení Laxone

Inteligentní osvětlení umí víc než chytrá žárovka

Loxone dokáže integrovat různé zdroje osvětlení, které zároveň vzájemně vhodně kombinuje. Pokud se rozhodnete pro tuto technologii budoucnosti, vaše světla budou vždy vědět, co mají dělat. Díky instalaci chytrého osvětlení můžete všechna vaše světla naučit, jestli a jak mají svítit. Například když vstoupíte do místnosti, kde je právě tma, rozsvítí se základní světlo. Když po té místnost opustíte, světla pochopitelně sama zhasnou. A když spíte, tak svítí pouze tak jemně, aby nikoho nerušila, dokud nesundáte nohu z postele. Vy se už o světla vůbec nemusíte starat. O komplexní řešení osvětlení jsme se totiž postarali my.

Pozvolné rozsvícení a zhasínání světel

Osvětlení Loxone si poradí se stmíváním i postupným náběhem. Blikání světel může posloužit také jako optický alarm v případě poruchy nebo vloupání či dokonce jako tichý zvonek, kdy nechcete rušit ostatní členy domácnosti.

Simulace přítomnosti zvýší zabezpečení domu

Samozřejmostí je také simulace vaší přítomnosti v době, kdy jste od domova naopak daleko. Nechybí ani dětská pojistka. A jistotou je pak energetická úspora, kterou Loxone LED světla přináší. Intenzita svícení se přizpůsobuje slunečnímu svitu. A pokud je místnost opuštěná, světla se automaticky vypnou. Stejně tak jako můžete najednou vypnout všechna světla v domě jediným odchodovým tlačítkem v mobilní aplikaci. Světlem se také můžete nechat každé ráno budit.

Pomůžeme vám realizovat sen o chytré domácnosti

Pokud si chcete užívat všech těchto výhod chytrého osvětlení, ozvěte se nám. Rádi vám pomůžeme s prvotním plánováním a s následnou instalací. S námi máte jistotu, že naši práci provedeme kvalitně, s důrazem na životnost a úspornost.

Pro základní seznámení se systémem LOXONE doporučujeme tuto brožuru: stáhnout zde