Rekuperace

Zajímá Vás možnost pořízení rekuperace do rodinného domu?

Obraťte se na nás. Stačí na email stoudek@mitria.cz poslat půdorysy domu a kontakt na sebe. Zdarma od nás dostanete návrh řešení a rozpočet.

Základem systému je rekuperační jednotka Futura.

Chcete, aby systém uměl i topit a chladit? Je tu nadstavba CoolBreeze.

Zajímá Vás zónové větrání? Je tu nadstavba VarioBreeze.

Patříme k dlouholetým a zkušeným montážním partnerů výrobce Jablotron Living Technolgy.

Rekuperace FUTURA

Představte si, že byste se při větrání vašeho bytu či domu nemuseli obávat velkých úniků tepla a navíc byste mohli zamezit i vniknutí nežádoucích nečistot v podobě prachu z venkovního prostředí. Přesně to je schopná zajistit kvalitní rekuperační jednotka.

Při rekuperaci dochází k výměně odpadového vzduchu z vašeho domu za čistý venkovní vzduch, přičemž vzduch, který odchází předává většinu svého tepla vzduchu čistému. Rekuperační jednotka navíc disponuje filtry, které brání vniknutí nečistot, včetně alergenů. Získáte tak nejen skutečně čistý vzduch, ale díky rekuperaci snížíte i náklady na vytápění vašeho domu.

Rekuperace je nejvýhodnější pro novostavby, které díky svým dokonalým izolačním vlastnostem mají problém s odvětráváním. Často se stává, že se v nich zadržuje přílišná vlhkost a tím se zhoršuje kvalita prostředí, která ovlivňuje naše zdraví.

Kvalitní rekuperační jednotka je schopná automatické regulace svého výkonu na základě vašich požadavků na kvalitu prostředí. Svůj výkon upravuje i podle informací z čidel snímajících hladinu CO2. Zajišťuje kontinuálně ideální prostředí a stává se tak plícemi vašeho domova.

Jedinečnost rekuperační jednotky Futura nespočívá v ničem jednodušším než v dokonalém využití zákonů fyziky. Trh nabízí celou řadu kvalitních zařízení pro rekuperaci vzduchu. My však věříme, že právě Futura předčí vaše očekávání v mnoha směrech.

Vysoká účinnost i v mrazech

Skutečnou kvalitu rekuperační jednotky otestuje právě zimní období, kdy je rekuperace nejžádanější z hlediska snižování energetických nákladů. Díky své dokonalé konstrukci Futura dokáže pracovat i v těch největších mrazech bez nutnosti předehřevu a bez použití ventilátorů. Zajišťuje tak bezkonkurenčně nejnižší spotřebu i v tom nejnepříznivějším počasí.

Autonomní chod

Díky špičkové počítačové technologii si Futura sama řekne o výměnu znečištěných filtrů či potřebný servisní zásah. Díky své funkci automatického čištění rekuperačního výměníku zůstává ve výborném technickém stavu, čímž zvyšuje svou vlastní životnost. Automatické čištění také zjednodušuje pravidelnou údržbu. Výhodou Futury je i její schopnost detekce míry oxidu uhličitého ve vzduchu. Díky CO2 čidlům je tak schopná regulovat svůj výkon podle hladiny znečistění vzduchu.

Komfort bez přesoušení

Futura disponuje řízeným entalpickým výměníkem, který zajišťuje optimální vlhkost vzduchu ve vašem domě. Udržuje tak prostředí, ve kterém žijete, bez nadměrné vlhkosti, aniž by docházelo k nežádoucímu přesoušení. Ideální vlhkost svědčí nejen nám lidem, ale je důležitá například i pro životnost nábytku či život vašich pokojových rostlin.

Intuitivní ovládání

Další nespornou výhodou rekuperační jednotky Futura je její jednoduché ovládání. To je zajištěno nástěnným ovladačem, který je vybaven kolečkem pro snadné a rychlé ovládání. Řídit plíce vašeho domova ale můžete, i když právě nejste na dosah, díky mobilní aplikaci MyJABLOTRON. Tato aplikace vás navíc bude informovat o chodu a spotřebě vaší rekuperační jednotky.

Nadstandardní základní výbava

Za nadstandard si u nás připlácet nemusíte. Futura nabízí ve své základní verzi například pylové filtry F7, senzor CO2, přídavné topení, či správu rekuperační jednotky pomocí mobilní aplikace. Standardem je také pětiletá záruka. Dalšími funkcemi, kterými lze vaši rekuperační jednotku rozšířit mimo základní výbavu, je připojení až tří nástěnných ovladačů, 8 CO2 čidel nebo přídavného chlazení.

Jablotron jako všestranný správce vašeho domu

Rekuperační jednotku Futura lze provázat s ostatními zařízeními Jablotron, jako je například zabezpečovací systém řady JA 100. Máte tak možnost společně se zabezpečením vašeho domu monitorovat i jeho celkovou energetickou spotřebu.

Pokud hledáte kvalitní rekuperační jednotku, můžete se s důvěrou obrátit na nás. Zajišťujeme prodej, montáž i kompletní servis rekuperačních systémů Jablotron v Brně a jeho okolí.

Rekuperace Jablotron   Rekuperace Jablotron   Rekuperace Jablotron