Kontakt

Kontaktní osoba

Michal Polický
email: policky(zavinac)mitria.cz
tel: 774 225 672

Kontaktní osoba

Petr Stoudek
email: stoudek(zavinac)mitria.cz
tel: 774 225 673

Fakturační údaje

Mitria s.r.o.
Kotkova 4a
618 00 Brno

IČ, DIČ

IČ: 06631398
DIČ: CZ06631398

Sdružení podnikatelů s obchodní značkou MITRIA bylo založeno v roce 2006. Lidé stojící u zrodu firmy působí v oblasti poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob od roku 1995.

Poskytujeme komplexní služby počínaje návrhem a technickým zpracováním zadání, vypracováním cenové nabídky (zdarma), instalací, oživením, nastavením systémů, zaškolením obsluhy a dále kvalitní a rychlý servis a pomoc s řešením případných uživatelských potíží.

Komu naše služby nabízíme:
- firmám, které potřebují vybavit některou z uvedených technologií svou kancelář, dům, provozovnu, továrnu, komplex budov, síť provozoven po celé ČR
- fyzickým osobám zejména při stavbě rodinného domu
- všem, kteří požadují za rozumnou cenu kvalitní technologie a profesionálně odvedenou práci při montáži

Naše firma poskytuje kompletní záruční i pozáruční servis všech námi dodávaných technologií. Záruční lhůty vycházejí z podmínek výrobce, minimální lhůta je 2 roky, u řady produktů je to až 7 let. Pro podlahové vytápění 20 let, pro centrální vysavače 25 let.

Máme Pojištění odpovědnosti za vzniklé škody spojené s činností podnikatele. To znamená, že pokud v souvislosti s naší činností vznikne zákazníkovi nebo komukoliv jinému škoda, bude mu pojišťovnou uhrazena.

V roce 2010 byla naše nabídka služeb rozšířena z původně pouze slaboproudých systémů o elektroinstalace pro rodinné domy.

V roce 2017 o rekuperaci a podlahové vytápění.

Od 1. 1. 2018 bylo původní sdružení podnikatelů transformováno na společnost s ručením omezeným.

Název firmy Mitria a logo je chráněno ochrannou známkou u Úřadu průmyslového vlastnictví číslo zápisu 293574.