Moderní elektroinstalace

Elektroinstalace patří k nejzajímavějším a nejdůležitějším řemeslům při stavbě rodinného domu. Kvalita, s jakou je v domě zpracována 'elektrika', dnes již zásadně ovlivňuje život jeho obyvatel.
Nástup moderních technologií přinesl značné inovace a velké možnosti. Proto je důležitý tvořivý přístup při instalaci a koordinace s budoucím uživatelem domu. Dobře provedená elektroinstalace vdechne domu život.

Elektroinstalace jsme do naší nabídky služeb zařadili v roce 2009, abychom mohli nabídnout zákazníkům realizace veškerých 'drátů v domě' od jedné firmy. Tento postup se osvědčil.
Umíme namontovat elektrorozvody v rodinném domě za dobrou cenu na vysoké technické úrovni, a pokud takový požadavek vzejde, propojit funkce více systémů (elektro, alarm, kamery, topení, oběhová čerpadla, atd.).
Umíme navrhnout, nainstalovat a servisovat klasickou i inteligentní elektroinstalaci

 

LOXONE

Loxone silver partner

Technologie v rodinných domech prochází vývojem a vstupují do nové etapy. V každém nově postaveném domě je potřeba řídit topení a žaluzie, mít alarm, atd.  Končí doba, kdy pro každou tuto část byla zvlášť řídící jednotka a systémy mezi sebou nekomunikovali. Uživatel se musel naučit několik způsobů ovládání. Dnes je důležité tyto systémy mezi sebou propojit, aby spolupracovali. Dobrá chytrá elektroinstalace je taková, která přináší komfort, pohodlí, úspory energií a jednoduše se ovládá. Ideálně o ní uživatel vlastně ani neví, protože sama dělá, to co má. Ulehčuje život.

Chytrá elektroinstalace může být plně vybavený dům se smart osvětlením, ozvučením, se skleněnými dotykovými ovladači na stěnách.

Může to ale být jednoduché malé řešení, pomocí kterého uživatel ovládá topení, žaluzie a třeba osvětlení v obývacím pokoji. Pořizovací cena je podobná, jako by jednotlivé systémy měli vlastní řídící jednotky, ale díky integraci v Loxone a mobilní aplikaci je komfort a užitná hodnota tohoto řešení na daleko vyšší úrovni.

Aplikace pro ovládání celého domu odkudkoliv

 

Laxone aplikace

Tak jak i naše firma prochází vývojem a realizuje řadu rodinných domů, ukazuje se stále naléhavěji, že mít v domě chytrou elektroinstalaci je nezbytné – byť třeba jen v základní jednoduché podobě. Funguje to a otevírá možnosti i do budoucna. Pro další rozšiřování funkcí domu.

Pro základní seznámení se systémem LOXONE doporučujeme tuto brožuru: stáhnout zde 

 

Více informací na https://www.loxone.cz.