Zabezpečení chaty

Chatové osady jsou velmi oblíbeným místem pro zloděje. Mnohdy stojí osamoceně mimo civilizaci. Jejich majitelé přijíždějí většinou pouze na víkendy. A hlavně v zimně zde zloději mohou svoji činnost provádět prakticky nerušeně. Nikdy není na škodu zabezpečit chatu nebo chalupu bezpečnostními zámky, opatřit okna i dveře mřížemi. Přesto takové opatření není nikdy stoprocentní. A pokud se rozhodnete využít také technologie, nebudete litovat.

Jak zabezpečit chalupu před zimou?

Při poslední návštěvě pochopitelně schovejte všechny cennosti, pozavírejte a zamkněte všechny okna a dveře a hlavně zapněte váš elektronický zabezpečovací systém. A pokud jej ještě nemáte, je právě ten správný čas to změnit.

Zabezpečení chalupy nebo chaty GSM ovladačem a hlásičem od společnosti Jablotron vám pomůže ochránit ne jen váš majetek, ale značně vám zjednoduší život. Ovladač a hlásič totiž dokáže na dálku i zatopit nebo ohřát vodu v bojleru. Zároveň vás také upozorní na případný požár nebo havárii vody. A to přes aplikaci v mobilním telefonu nebo ve vašem počítači. Pokud se na vašem prázdninovém sídle bude něco dít, alarm vás okamžitě upozorní. Díky tomuto bezpečnostnímu systému získáte komplexní ochranu vašeho majetku a klid.

Zlatý montážní partner Jablotron

Dalším certifikovaným alarmem, který je vhodný pro zabezpečení chaty, je systém AJAX. Poskytuje rozsáhlý výběr senzorů i pro tu největší bezpečnost. Celý systém je bezdrátový a baterie vydrží až 7 let. Při výpadku proudu funguje na záložní zdroje energie a při výpadku internetu komunikuje skrze SIM kartu. A tak budete vždy vědět, co se u vás na chatě děje.

Kontaktujte nás

My vám zajistíme kompletní dodávku a montáž bezpečnostního systému a o vše se postaráme. Na vás pak již bude pouze alarm zapnout při odjezdu z chalupy. Samozřejmostí je u nás záruční i pozáruční servis.