Alarmy

Montáž alarmů Jablotron

JABLOTRON 100

Komplexní odborné Zabezpečovací systémy Brno - zabezpečení domácností i firem s příjemně snadným intuitivním ovládáním skýtá řadu chytrých funkcí pod elegantním designem. Systém JABLOTRON 100 je připraven stát se nenápadným avšak významným multifunkčním prvkem ochrany vašeho domova.

Bezpečí s přidanou hodnotou

JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový systém ochrany objektů – obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů, dílen apod. Nejenže zabezpečí váš dům proti vloupání. Dokáže hlásit jiná bezpečnostní rizika, jako je únik plynu nebo vody, kouř, požár, detekuje zdravotní potíže i přepadení. Funkce jsou rozšířeny o schopnost automaticky rozsvěcet světla, otevírat garážová vrata či spouštět zavlažování.

Automatizace a dálkové ovládání

Systém díky aplikaci MyJABLOTRON dokáže bydlení zpříjemnit a zvýšit životní komfort. Dokáže ovládat spotřebiče na dálku, sledovat teplotu a spotřebu energií, dokáže akce řetězit a navazovat na roční období. Všechny funkce můžete jednoduše regulovat z vašeho chytrého telefonu či počítače bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. 

Jednoduché ovládání

Uživatelsky příjemný systém tlačítek a světelných segmentů je navržen tak, aby jeho ovládání pochopil a zvládl skutečně každý. Není žádný důvod k obavám.

Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

Instalace na míru

Systém JABLOTRON 100 lze instalovat jako jednorázové kompletní zabezpečení novostavby, ale také postupným přidáváním a rozšiřováním funkcí. Řešení lze kombinovat bezdrátovou i drátovou formou, co nejohleduplněji k vašemu objektu i finančním možnostem.

Skutečné bezpečí - čtvrt roku hlídání zdarma.
Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. První 3 měsíce navíc zdarma!
Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!

 

Firma Mitria, s.r.o. je certifikovaným montážním partnerem Jablotronu.

 

Podrobné informace o všech produktech naleznete na www.jablotron.cz.