Moderní elektroinstalace LOXONE

Loxone silver partner

 

Pro základní seznámení se systémem LOXONE doporučujeme tuto brožuru: stáhnout zde 

Technologie v rodinných domech prochází vývojem a vstupují do nové etapy. V každém nově postaveném domě je potřeba řídit topení a žaluzie, mít alarm, atd.  Končí doba, kdy pro každou tuto část byla zvlášť řídící jednotka a systémy mezi sebou nekomunikovali. Uživatel se musel naučit několik způsobů ovládání. Dnes je důležité tyto systémy mezi sebou propojit, aby spolupracovali. Dobrá chytrá elektroinstalace je taková, která přináší komfort, pohodlí, úspory energií a jednoduše se ovládá. Ideálně o ní uživatel vlastně ani neví, protože sama dělá, to co má. Ulehčuje život.

Chytrá elektroinstalace může být plně vybavený dům se smart osvětlením, ozvučením, se skleněnými dotykovými ovladači na stěnách.

Může to ale být jednoduché malé řešení, pomocí kterého uživatel ovládá topení, žaluzie a třeba osvětlení v obývacím pokoji. Pořizovací cena je podobná, jako by jednotlivé systémy měli vlastní řídící jednotky, ale díky integraci v Loxone a mobilní aplikaci je komfort a užitná hodnota tohoto řešení na daleko vyšší úrovni.

Aplikace pro ovládání celého domu odkudkoliv

 

Laxone aplikace

Tak jak i naše firma prochází vývojem a realizuje řadu rodinných domů, ukazuje se stále naléhavěji, že mít v domě chytrou elektroinstalaci je nezbytné – byť třeba jen v základní jednoduché podobě. Funguje to a otevírá možnosti i do budoucna. Pro další rozšiřování funkcí domu.

 

Více informací na https://www.loxone.cz.