Elektroinstalace

Elektroinstalace patří k nejzajímavějším a nejdůležitějším řemeslům při stavbě rodinného domu. Kvalita, s jakou je v domě zpracována 'elektrika', dnes již zásadně ovlivňuje život jeho obyvatel.
Nástup moderních technologií přinesl značné inovace a velké možnosti. Proto je důležitý tvořivý přístup při instalaci a koordinace s budoucím uživatelem domu. Dobře provedená elektroinstalace vdechne domu život.

Elektroinstalace jsme do naší nabídky služeb zařadili v roce 2009, abychom mohli nabídnout zákazníkům realizace veškerých 'drátů v domě' od jedné firmy. Tento postup se osvědčil.
Umíme namontovat elektrorozvody v rodinném domě za dobrou cenu na vysoké technické úrovni, a pokud takový požadavek vzejde, propojit funkce více systémů (elektro, alarm, kamery, topení, oběhová čerpadla, atd.).
Umíme navrhnout, nainstalovat a servisovat klasickou i inteligentní elektroinstalaci

                        

Inels - inteligetní dům

Komfort nemusí být pouhé ovládání z pohodlí vlastní pohovky. Komfortem se dnes čím dál více rozumí úspora drahocenného času.
Znáte situaci, kdy večer nebo při odchodu musíte oběhnout 10 vypínačů, abyste je uvedli do stavu vypnuto. S iNELS to jde tlačítkem jedním a to i včetně vypnutí televize a klimatizace.
Navíc Vám zkontroluje zavřené dveře a bránu a přepne topný režim do režimu nočního. Tomu se říká bezstarostný život. Komfort je, když se věci udělají sami za Vás.