Elektroinstalace 

Elektroinstalace

Elektroinstalace patří k nejzajímavějším a nejdůležitějším řemeslům při stavbě rodinného domu. Kvalita, s jakou je v domě zpracována "elektrika", dnes již zásadně ovlivňuje život jeho obyvatel.

Nástup moderních technologií přinesl značné inovace a velké možnosti. Proto je důležitý tvořivý přístup při instalaci a koordinace s budoucím uživatelem domu. Dobře provedená elektroinstalace vdechne domu život.

Elektroinstalace jsme do naší nabídky služeb zařadili v roce 2009, abychom mohli nabídnout zákazníkům realizace veškerých "drátů v domě" od jedné firmy. Tento postup se osvědčil.

Umíme namontovat elektroinstalace za dobrou cenu na vysoké technické úrovni, a pokud takový požadavek vzejde, propojit funkce více systémů (elektro, alarm, kamery, topení, oběhová čerpadla, atd.).

Umíme navrhnout, nainstalovat a servisovat klasickou i inteligentní elektroinstalaci.

 

 

 

Inteligentní důmInels - inteligetní dům


Komfort nemusí být pouhé ovládání  z pohodlí vlastní pohovky.  Komfortem se dnes čím dál více rozumí  úspora drahocenného času.

Znáte situaci, kdy večer nebo při odchodu musíte oběhnout  10 vypínačů, abyste je uvedli do stavu vypnuto.  S iNELS to jde tlačítkem jedním a to i včetně vypnutí televize a klimatizace.

Navíc Vám zkontroluje zavřené dveře a bránu a přepne topný režim do režimu nočního. Tomu se říká bezstarostný život.  Komfort je, když se věci udělají sami za Vás.