JABLOTRON 100

Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadně nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

JA-100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

 

Snadné ovládání
 
Díky revolučnímu systému ovládání je JABLOTRON 100 první alarm, kterému ihned porozumíte a nebudete se ho bát. Zvolte alarm vyvinutý pro lidi!

 

 

Nadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem.

 

Šetrná instalace

Kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje šetrnou instalaci jak pro váš objekt, tak i vaši peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!

 

Multifunkční použití

JABLOTRON 100 vás ochrání nejen před zloději, ale také před požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!

 

Dostupný odkudkoliv


Ke svému alarmu JABLOTRON 100 se dostanete díky bezplatné internetové samoobsluze z vašeho počítače nebo chytrého telefonu odkudkoliv.

Ovládejte alarm a prohlížejte události bez hranic.

 

 

Skutečné bezpečí - čtvrt roku hlídání zdarma

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu. Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. První 3 měsíce navíc zdarma!

Celková ochrana za cenu jediného šálku kávy denně!

 

Firma Mitria, s.r.o. je certifikovaným montážním partnerem Jablotronu.

 Podrobné informace o všech produktech naleznete na www.jablotron.cz.

 

 

   AJAX

Moderní, výhradně bezdrátový zabezpečovací systém.

Výdrž baterií až 7 let.

Vynikající aplikace pro mobilní telefony. 

Exkluzivní design.

Příjemná cena. Díky zvýhodněnému setu finančně velice zajímavé řešení pro zabezpečení bytů.

Maximální zabezpečení všech přenosů s využitím elegance cloudových služeb.

Firma Mitria, s.r.o. je certifikovaným montážním partnerem alarmů Ajax.

Více informací na www.bedocz.cz.